Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

wszystkie foto video tekst
Blog to jego niezawodna broń, którą chętnie stosuje przeciwko branży rozrywkowej.





Niedawno na łamach swojego bloga zbluzgał Dodę. Piosenkarka nie była mu dłużna i wszystkie ataki odparła w wywiadzie przeprowadzonym przez Karolinę Korwin – Piotrowską, która zresztą sama niegdyś padła ofiarą słynnego bloggera. Teraz przyszedł czas na... wokalistę zespołu disco polo „Bayer Full”, Sławomira Świerzyńskiego. Piosenkarzowi dostało się za utwór „Dokąd idziesz Polsko”, której był wydawcą. Wykonawcą piosenki był zaś Michał Wiśniewski, który oskarża Świerzyńskiego o nie zapłacenie jemu 100 tys. zł. Wokalista „Bayer Full” jednak odpiera zarzuty, tłumacząc, że ma wszystkie dowody na to, że kwota została wpłacona, a tą sprawą zajmie się jego prawnik. Czy będzie nowa afera rozpętana przez lidera „Ich Troje”? Zobaczymy...

Puppy

Komentarz tylko dla zalogowanych


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.