Grupa Pino Filmy, zdjęcia, muzyka Dziel się chwilą Darmowy hosting darmowa telewizja internetowa Powiedz innym o sobie Darmowe blogi Pokaz zdjęć, prezentacje multimedialne pytania i odpowiedzi zadania, testy, śmieszne pytania, łamigłówki

wszystkie foto video tekst
Dziadek Jackson chce wypromować dzieci zmarłego syna. Joe Jackson, ojciec Michaela, wierzy, że dzieci zmarłego syna mogą również odnieść wielki sukces w przemyśle muzycznym. Oczywiście on jest osobą, która ma je wykreować na gwiazdy. Joe, który lata temu wypromował zespół Jackson Five, teraz ma nadzieję na stworzenie nowej grupy Jackson Three. 12-letni Prince Michael I, 12-letnia Paris i 7-letni Prince Michael II mieliby zacząć swoje występy już w przyszłym roku. Z tym pomysłem nie zgadza się jednak reszta rodziny, uważając, że dziadek próbuje wykorzystać wnuki, pogrążone w żałobie po stracie ukochanego ojca. "Jeden z członków rodziny jest wściekły i uważa, że Joe chce wykorzystać dzieci dla własnych zysków w taki sam sposób jak wykorzystał małego Michaela" - powiedział Ian Halperin, autor nieoficjalnej biografii Jacksona. Babcia Katherine, która tymczasowo sprawuje opiekę nad dziećmi nie chce do tego dopuścić.
Rozprawa sądowa w sprawie przyznania prawnej opieki nad dziećmi Michaela ma odbyć się 20 lipca. Sąd rozstrzygnie czy maluchy będą wychowywane przez byłą żonę wokalisty, Debbie Rowe, babcię Katherinę czy może Dianę Ross, która została wymieniona w testamencie Jacksona.

Komentarz tylko dla zalogowanych


Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.